Realizacja Twoich marzeń
o pierwszym mieszkaniu to nasza misja!

O NAS

Jesteśmy praktykami rynku nieruchomości i kredytów hipotecznych. Pragniemy dzielić się naszą wiedzą i na bieżąco informować Was o nowościach związanych z planami i wdrożeniami programów mieszkaniowych.

NASI EKSPERCI

Karolina Jurek

Ekspert Finansowy z 11-letnim doświadczeniem. Klienci cenią jej profesjonalizm i indywidualne podejście.

 


 

Marcin Misiejuk

Po niemal 13 letniej pracy w bankowości i finansach, Marcin czeka, aby spełnić marzenia kolejnych Klientów o własnych czterech kątach!
 

Paula Wierzchoń

Kilkuletnie doświadczenie w branży nieruchomości. Najlepszy debiut roku 2021 oraz tytuł najlepszej Doradczyni ds. nieruchomości sieci DEVELOPERGO 2022 roku.
 

Piotr Łapiński

Od 2004 roku pomaga klientom zdobyć najkorzystniejsze finansowanie ich potrzeb. W tym czasie z jego usług skorzystało kilka tysięcy osób a łączna wartość uzyskanego finansowania dawno przekroczyła 100 milionów złotych.

Mariusz Sierzputowski

Lata doświadczenia w czołowych firmach pośrednictwa kredytowego (15 lat w pracy Eksperta kredytowego). Tysiące zadowolonych klientów i specjalistyczna wiedza, której wielu szuka.

Marcin Mioduszewski

W branży finansowej działa już od kilkunastu lat. Pracuje w jednej z największych firm doradztwa finansowego w Polsce.

Karol Cedrowski

To Ekspert z niesamowitym bagażem merytorycznym i doskonały manager. Od ponad 7 lat działa w branży finansowej, a przez ten czas poznał wszystkie zasady rządzące tym rynkiem.
 

Marzena Krupińska

Pracuje jako manager od 15 lat, natomiast zajmuje się pośrednictwem finansowym – w tym kredytami hipotecznymi od 10 lat. Od 2020 roku łączy te zadania z pośrednictwem i sprzedażą nieruchomości.
 

Artur Alferowicz

Artur Alferowicz - Twój Biznes Broker pomaga przedsiębiorcom rozwijać swój biznes, doradzając najlepsze rozwiązania finansowe. Może pochwalić się 13-letnim doświadczeniem w branży.


LINKI DO PARTNERÓW

Kontakt

Formularz kontaktowy


Zapraszamy do kontaktu!

Administratorem danych osobowych jest DEVELOPERGO Sp. z o. o., z siedzibą w Białymstoku, ul. Mickiewicza 48 lok 205. Kontakt do inspektora ochrony danych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pełna klauzula informacyjna znajduje się w Polityce Prywatności.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

 Copyright © DEVELOPERGO