Program Mieszkanie Bez Wkładu Własnego - Ocena Eksperta

Cenne wnioski o programie Mieszkanie Bez Wkładu Własnego od naszej Ekspertki!

O niełatwe zagadnienia najlepiej pytać Ekspertów. W poniższym kompleksowym artykule doradca ds. nieruchomości Paula Wierzchoń opowie Wam o cennych obserwacjach na temat programu Mieszkanie Bez Wkładu Własnego, które rozjaśnią Wam sytuację i pomogą podjąć decyzję co do udziału!

Kontynuuj czytanie

Czym jest program Pierwsze Mieszkanie?

Czym jest Program Pierwsze Mieszkanie? To nowe możliwości finansowania zakupu mieszkania dla osób do 45 roku życia!

Program Pierwsze Mieszkanie to nowe rozwiązanie dla osób planujących kupno swojego pierwszego mieszkania! Sejm przyjął ustawę o kredycie na pierwsze mieszkanie, która wejdzie w życie już 1 lipca 2023. To świetna wiadomość dla osób do 45 roku życia, które chcą kupić swoją pierwszą nieruchomość.

Kontynuuj czytanie

PROGRAM RZĄDOWY PIERWSZE MIESZKANIE – będą potrzebni eksperci.

Pierwsze Mieszkanie - rządowa interwencja na rynku nieruchomości.

Nie jest łatwo nadążyć za zmieniającym się rynkiem finansów i nieruchomości. Nastroje banków i deweloperów stanowią odpowiedź na sytuację makroekonomiczną, na prognozy krótko – i długofalowe, na wzrost lub spadek zainteresowania ze strony klientów. Znacznym graczem, od którego całkiem dużo zależy, jest Państwo, które poprzez swoją ingerencję po wielokroć już zmieniało proporcje i układy sił oraz stymulowało lub spowalniało rozwój w tym obszarze gospodarki. Dziś stajemy u progu kolejnej interwencji, jaką jest rządowy program „Pierwsze Mieszkanie”. Nie umilkły jeszcze brawa po hucznym ogłoszeniu tej nowości, a klienci już szukają ekspertów, którzy przeprowadzą ich przez proces i określą szanse na uzyskanie preferencyjnych warunków. Tylko gdzie szukać tych ekspertów?

Kontynuuj czytanie


 Copyright © DEVELOPERGO